Przeprosiny i wpis o… wycieczce!

1. Przeprosiny. Jestem osobą roztrzepaną, która, jak widać nie umie dotrzymać umowy. Nie wstawiam postów! Od dzisiaj ( mam nadzieję, że ostatni raz to piszę) JUŻ NA PEWNONIE BĘDĘ PRZEPRASZAŁA ZA TO, ŻE NIE WSTAWIAM POSTÓW! A teraz możemy przejść do wpisu.

Wycieczka do….. TREBNITZ

Na moim fanpage’ u napisałam, że na blogu (tutaj) opiszę wyjazd do Trebnitz, zamku, który znajduje się w Niemczech. Oto kilka zdjęć owego zamku:

1. STOŁÓWKA

Trebnitz 1

2. Strych. Ty odbywały się zajęcia teatralne.

Trebnitz 2

3. Sala, gdzie chyba odbywały się zajęcia taneczne.

Trebnitz 3

4. Ikona wpisu, to Trebnitz z zewnątrz

A  więc:

1. DZIEŃ – Wstałam ( Nie chcę mi się wierzyć, że udało się!!!) koło 4:00. Na przystanku wsiadłam do obiektu, który miał nas przetransportować do celu naszej ekscytującej wyprawy. HIH :D Po drodze spotkałam wiele jelonków

Jelonek

Zatrzymaliśmy się w McDonaldzie na śniadanie nie pamiętam, o której godzinie. Mówi się trudno. Dojechaliśmy o…. hm….. -:–. Miałam pokój 2.16. Zapomniałam powiedzieć, że jechaliśmy razem z moją mamą Aliną i panią Renatą, nauczycielką od niemieckiego. Kto również jechał później wam napiszę. Przy najbliższej okazji. O 11:00 mieliśmy spotkać się w sali piętro niżej. Kto się spóźnił, miał tańczyć jak jakieś zwierzę wymyślone przez grupę. Spóźniła się pani Wiolina i pan Janusz. Pani tańczyła kaczuszkę, a pan Janusz słonia. Teraz przyszedł czas na wymienianie uczestników. A więc:
1. Patryk
2. Szczurek (Mateusz)
3. Marcin
4. Ja ;)
5. Michalina
6. Klaudia
7. Kornelia
8. Martyna
9. Sandra
10. Natalia
11. Iza
12. Jarek
13. Moja mama
14. Pani Renata
Z niemieckiej strony:
1. Nele
2. Vanessa
3. Ana
4. Eliza
5. Vanessa
6. Laura
7. Angi
8. Maya ( jest w moim wieku!)
9. Laurentz ( NIE MAM POJĘCIA (JAK TO SIĘ PISZE!) który kazał mówić na sb Sandra
10. Jonas ( Myślę, że to wszyscy)
+ ich opiekunki.

Po ciastku, było rozdzielenie do grup warsztatowych. Byłam w teatralnej z Sandrą, Natalią, Kornelią, Nele, Vanessą, Angi i Laurą. Na początku, nie robiliśmy nic ciekawego… Po kolacji Zamieniłam się z chłopakami z polski. Więc miałam pokój 2.5, zapomniałam też powiedzieć, że moją współlokatorką była Iza. I to koniec dnia pierwszego.

Jutro opiszę kolejne dni.

~CELKA~

Zdjęcia:

Ikona wpisu – TREBNITZ

Stołówka, Sala i Strych

Jelonek :D

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *