Dzisiaj jadę do…

UNIEJOWA!

     Spieszyłam się w ostatnim wpisie, ponieważ dzisiaj jechałam do Uniejowa. Jadę na weekend z rodzicami i siostrą! <3 Będę opisywała każdy dzień i na końcu weekendu (czyli w niedzielę) Napiszę podsumowanie i jak mi się podobało miejsce, w którym spałam, czyli Uniejów ,,Pod Świerkami”.

     Dzisiejszy wpis jest pisany przeze mnie trochę później, ponieważ mój tata trochę później wrócił z pracy i oczywiście, zwiedzaliśmy okolicę. Przechodzę, do OPISU DNIA #1

    Gdy dotarliśmy na miejsce, rozpakowaliśmy się i od razu poszliśmy na miasto, a pierwszym punktem była jakaś knajpka i obiad! Poszliśmy na rynek, ale nic wielkiego tam się nie wydarzyło. Potem podreptaliśmy w stronę Term UNIEJOWSKICH. Było BISTRO, w którym zatrzymaliśmy się na posiłek! Zjadłam 5 pierogów z mięskiem ( MOJE UKOCHANE DANIE!!!) ( Ale babcia i tak robi lepsze!!! MNIAM!) I wypiłam sok pomarańczowy. Hmm…. Piszę takie niepotrzebne informacje! No cóż. Potem poszłam z siostrą na plac zabaw. Była zabawa! Heh Następnie poszliśmy zwiedzać okolicę owych TERM, ponieważ jutro mamy iść popływać. Pograłam z Kariną w CYMBERGAJA i 2 razy wygrałam. BRAWA! Karina powiedziała, że jutro polegnę w tej grze. Ojojoj! Szukałam z mamą tez miejsca, gdzie robią takie jakby kolorowe warkoczyki we włosy. Nie znaleźliśmy. Może jutro nadarzy się okazja? Poszliśmy jeszcze na lody. Pochodziliśmy sobie, kupiliśmy sok, KAKAO, mrożoną herbatkę dla mnie, nowe wydanie Twista… Gdy zanieśliśmy wszystko do auta, powędrowaliśmy w stronę pizzerii TWISTER. Zjedliśmy tam pyszną kolację i wróciliśmy do pokoj. Gdy skończę tego posta, idę zaraz spać.

Dobranoc!

~CELKA~

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *